Друк

Збережемо санаторій «Дружний»

В останній час з санаторієм «Дружний» в місті Ірпінь по вул.Давидчука, 48 відбуваються дивні події:

  1. в цьому році в санаторії «Дружний» планувалося, але не було жодної зміни відпочиваючих дітей;
  2. в-перше за всю історію санаторію восени була злита вся вода з опалювальної системи, а з огляду на її стан, то, швидше за все, її вже більше просто так не запустити. Потрібен буде капітальний ремонт.
  3. скорочений майже весь штат санаторію «Дружний», крім сторожів і бухгалтера. Скорочений був навіть директор санаторію, який там працював останні 20-ть років;
  4. Санаторій «Дружний» в серпні-вересні місяці виставлявся по тендеру на оренду, однак бажаючих учасників не знайшлося. Однак разом з тим, після невдалого тендера наші пропозиції про оренду власники Дружного  не приймають.
  5. Олександр Маркушин (перший заступник міського голови м.Ірпінь) в ландшафтному заказнику «Мужеловський» при кожній зустрічі з представниками ОСН «Мужеловский» говорить про те, що він хоче там зробити ще дві свердловини, причому безпосередньо у парканів самого санаторію «Дружний».

Зводячи всі ці факти, можна припустити, що на територію санаторію «Дружний», особливо на його незайману частину, де залишились лишки Лісу, що необхідний для існування гідрологічного заказника «Криничка», хтось «поклав око». Я, як голова ОСН  «Мужеловський», на території якого знаходиться санаторій «Дружний», вирішив підняти питання збереження, цільового використання землі та майна «Дружного» і відновлення його роботи на рівень уряду України.

З цією метою ми зараз збираємо підписи, щоб зберегти санаторій «Дружний» і відновити його роботу. Просимо всіх підтримати нашу ініціативу і підписати наше звернення. Ми плануємо зібрати мінімум 1000 підписів жителів Ірпеня до Середи. У цьому потрібна Ваша допомога і допомога Ваших знайомих.

pdfОзнайомитися із текстом самого звернення723.1 KB

pdfЗавантажити бланк для підписів277.45 KB

 

Заповнені бланки я зможу забирати кожного вечора в зручний для Вас час і місці.
Якщо комусь потрібно підвезти віддрукувані бланки — дзвоніть/пишіть у вайбер — підвезу.

Поліщук Андрій 099 942-41-01 (viber) / 098 442-20-52 / 063 79-025-79

Тільки всі разом ми зможемо зберегти залишки славетного Ірпеня і їх відродити!