Мене звати Андрій Поліщук. Я народився та виріс в Ірпені. За адресою вул.Ново-Оскольська проживаю із 1987 року. Тому все моє дитинство реально пройшло в лісі. Саме таким містом був Ірпінь — містом в лісі, в справжньому лісі. А особливо той ліс, який фактично був весь район БТР раніше. Це був дивовижний рідкісний ліс з усіх точок зору. Детальніше про це я написав у статті «Ландшафтний заказник “Мужеловський”: чому Ірпінь має захистити 4 га лісу на БТР від знищення».
В 1996р. закінчив Ірпінську школу №2.
В 1996-2001 рр. навчався в Національній академії Державної Податкової Служби України та здобув кваліфікацію за напрямом «Економіка і підприємництво».
В 2014-2016 рр. — Національному Педагогічному Університеті ім.Драгоманова, кваліфікація — «Вчитель економічної теорії та інформатики».
З 2011 року і по теперішній час працюю вчителем інформатики в школах Ірпеня, що дозволяє приділяти деякий час відстоюванню захисту прав та інтересів громади ОСН «Мужеловський» та міста Ірпінь.
Початок захисту міста Ірпінь
Громадську позицію почав відстоювати із 2016 року, коли навпроти мого будинку почали зводити незаконний багатоквартирний житловий будинок «Прованс 2», який порушує все, що можливо.
Останньою краплею виявилася перша спроба знищити останні клаптики унікального лісу, який мав бути відведений до природо-заповідного фонду відповідно до наукових обгрунтуваннь Національного університету ім. Тараса Шевченка та Київського еколого-культурного центру, які були виконані на звернення Ірпінського міськвиконкому №01-17/3175 від 15.11.07 р. Це була Криничка. Детальніше про захист Кринички я написав у статті «Захист Кринички»
Громадські слухання 24 грудня 2017 року
Одного разу, особисто звертаючись до мера Ірпеня Володимира Карплюка щодо беззаконня та свавілля зі сторони забудовників, що відбувається в районі БТР, а також гострих проблем в цьому районі, він зауважив, що моє звернення — це лише моя особиста думка, а не позиція та волевиявлення місцевих жителів, як нових, так і старожилів. Я щиро повірив йому: і дійсно, як він може бути впевнений в тому, що я не вигадую щось?
Приблизно в цей же час по Ірпеню почали ходити чутки про оновлення генерального плану м.Ірпінь 2012р., яким планують забудувати все, що можливо в Ірпені. Тому з’явилася ідея провести громадські слухання щоб зберегти свої квартали садибної забудови від багатоповерхівок, а також зберегти останні залишки лісів та дитячі табори «Ясний», «Дужний», «Сокіл», «Гренада», які ще лишилися, а також вирішити цілий ряд проблем, що накопичилися. Детальніше у статті «Громадські слухання 24-12-2017 в м.Ірпінь в санаторії Дружний».
Однак ні Володимир Карплюк, ні жоден депутат місцевої Ради не просто не дослухалися до рішень громадських слухань, а й навіть їх не розглянули, як це вимагає статут міста Ірпеня: ст 96 Додаток 3. «Положення про громадські слухання в місті Ірпінь.», де у ст.23 «Розгляд рішень громадських слухань». Замість рішення «врахувати», «відхилити», «врахувати частково» з обгрунтуванням прийнятого рішення на сесії приймається рішення «Прийняти до відома».
Мої неодноразові зауваження та пропозиції розглянути рішення громадських слухань у відповідності до статуту міста Ірпінь залишилися проігнорованими. Але, не дивлячись на це, рішення громадських слухань в подальшому допомогли зберегти гідрологічний заказник «Криничка», ландшафтний заказник «Мужеловський» та вирішити ряд інших питань, оскільки вже були документально оформлені рішення, що відображають не мою особисту думку, а думку та бачення громади на розвиток своїх кварталів.
Публікації щодо відображення реальних справ у місті.
Побачивши:
- свідому брехню та оману мешканців міста Ірпінь представниками влади;
- постійне нехтування законних побажаннь та пропозицій громади;
- повне ігнорування законних вимог місцевих жителів щодо припинення нахабного порушення їх права, в тому числі у вигляді незаконної забудови в місті, яке відбувається все більшими і більшими масштабами.
- брехливий маркетинговий слоган «3 роки відродження Ірпеня», запущений колишнім мером Ірпеня Володимиром Карплюком. Так він публічно почав піарити «свої досягнення» та за кожної нагоди постійно розповідав про те, яким він зробив Ірпінь чудовим.
Це все відверто мене дістало, оскільки я особисто відчув його «3 роки відродження Ірпеня » на власному житті безповеденьо в своєму районі. Тому в лютому 2018 року я через ЗМІ, спираючись на факти та законодавство України, намагаюсь показати людям, що мер свідомо вводить людей в оману, оскільки відповідно до законодавства все має виглядати зовсім інакше. Для чого опублікував ряд статтей щодо реального стану в районі в якому я живу:
«Гідрологічний заказник «Криничка» яким він має бути з наукової точки зору?» (почитати оригінал в форматі PDF)
«3 роки «відродження» на Ново-Оскольській. Частина1» (почитати оригінал в форматі PDF)
«3 роки «відродження» на Ново-Оскольській. Частина2» (почитати оригінал в форматі PDF)
Оскільки зображення в даних статтях дуже суттєві, але на сайті вони відсутні, тому пропоную ознайомитися з оригінальними статтями в форматі PDF (скоро статті будуть повністю відновлені та викладені для ознайомства на цій сторінці).
Круглий стіл 14 травня 2018
В травні місяці вже підтвердилася інформація, що представники місцевої влади та депутати партії «Нові Обличчя» мають намір оновити генеральний план. Однак не з метою покращити проживання жителів м.Ірпінь, вирішивши інфраструктурні проблеми, а навпаки, ще більше забудувати Ірпінь. Тому Олексій Зіневич організовує круглий стіл на тему «Генеральний план: шляхи розвитку м. Ірпінь». Куди запросили мене для більш детальної доповіді по темі проблеми розвитку району «БТР».
Детальніше про це в статтях:
«Олексій Зіневич: «Ми маємо зберегти Ірпінь для прийдешніх поколінь»»
«Чим довше править нинішня влада – тим більше після неї виправляти»
Громадські слухання 28 травня 2018 року
Всі вже знали що забудовники під маскою «Нових Обличч» готують оновлення генерального плану, тому громада інших кварталів «БТР», а також один квартал з табором «Зорький», який Нові Обличчя хочуть забудувати багатоповерховими ЖК, звернулися до мене з ініціативою провести громадські слухання щодо захисту їх кварталів та врахувати думку громади при розробці оновленого генерального плану. Тому 28.05.2018 року з командою однодумців організовую ще одні громадські слухання в санаторії Дружний.
Детальніше про громадські слухання
Ще мої публікації:
23 Липня 2018: Ландшафтний заказник «Мужеловський»: чому Ірпінь має захистити 4 га лісу на БТР від знищення — протистояння рішенню Ірпінської міської ради на розробку проекту поділу лісопарку «Мужеловський» і її забудови.
3 Липня 2019: Гідрологічний заказник «Криничка»: як зберегти ліс і джерело від знищення? — щодо організації заборони на в’їзд усіх видів транспорту на територію гідрологічного заказника, окрім мешканців, що не мають інших під’їзних шляхів окрім як через територію «Кринички».
23 Червня 2020: «Восток» – справа тонка — стаття щодо ситуації, що склалася навколо викупленого дитячого табору «Восток» по вул.Київська Дмитром Осипенко — забудовник під маркою «Нові Метри».
Інші публікацї та матеріали:
15 Червня 2018: Чому Карплюк називає ботами реальних людей? — коли мер Ірпеня Володимир Карплюк намагався переконати громаду, що Поліщук Андрій насправді віртуальний Facebook-бот, а не справжній соціально активний мешканець Ірпеня, що відстоює права та інтереси громади.
29 Серпня 2018: Заповідник Мужеловський: як в Ірпені хочуть поділити 4 га лісу навпроти дитячої лікарні на Давидчука — про історію намагання поділити лісопарк «Мужеловський» та мешканців району БТР на чолі зі Андрієм Поліщуком, які пронумеровали дерева в лісопарку «Мужеловський», складання паспорту цієї ділянки лісу з описом 610 дерев, а також поставили навколо «Мужеловського» декоративний паркан, а також зібрали понад 700 підписів за збереження лісопарку «Мужеловський»
3 Вересня 2018: Ірпінь: Попсуй не надала слова громаді, яка захищає ліс — коли в.о. мера Ірпеня Анастасія Попсуй ігнорувала пропозиції мешканців навколо лісопарку «Мужеловський» зберегти його як лісопарк, а не забудовувати.
24 Июля 2020: Под Киевом уничтожают детский лагерь и гектары леса — стаття написана на основі моєї статті ««Восток» – справа тонка», в якій розповідається про мою активну позицію та участь щодо протидії ще одній житловій багатоквартирній забудові, що порушує генеральний план Ірпеня, без відповідної соціальної інфраструктурі та без врахування інтересів місцевих жителів.
Стаття в процесі редагування та постійно поновлюється новими даними...