Друк
Категорія: Новини

Протокол громадських слухань в м.Ірпінь від 16 травня 2021 року на тему «Планування розвитку території ОСН «Восток»

Порядок денний громадських слухань:

 1. Закріплення на житловій території ОСН «Восток» зони житлової забудови (садибна та котсджна забудова).
 2. Збереження земельної ділянки по вул. Київській 81 м. Ірпінь, цільове призначення якої — оздоровче призначення (код 06.01 «Для будівництва і обслуговування санаторно-оздоровчих закладів» (територія ОСП «Восток»)
 3. Щодо подання пропозицій і зауважень по ДПТ забудови комунальної земельної ділянки за адресою в м.Ірпінь вул. Лисенка, 10.

 

Відеорепортаж про Громадські слухання ОСН «Восток»

 

Рішення громадських слухань

Рішення №1 Громадських слухань «Планування розвитку території ОСН «Восток»»

 1. На житловій частині території кварталу ОСН «Восток» зберегти функціональне призначення території як садибної та котеджної забудови.

 2. Забезпечити виконання даного рішення при розробці містобудівної документації.

 Рішеннь №2 Громадських слухань «Планування розвитку території ОСН «Восток»»

 1. Зберсгги цілісність всієї території земельної ділянки колишнього табору «Восток» за адресою в м.Ірпінь, вул. Київська, 81. Що дозволить в подальшому реалізувати інвестиційні проекти з рекреації, а дасть поштовх до формування позитивного екологічного бренду міста: «Ірпінь - легені Бучанського району».

 2. Забудову території земельної ділянки в м. Ірпінь по вул. Київській 81 формувати лише в рамках «плям» наявної забудови (колишні корпуси, стадіон) з метою збереження цінних зелених насаджень і екосистем цієї місцевості. А також встановити відсоток максимальної забудови даної території в розмірі 7%.

 3. Зберегти цільове призначення земельної ділянки в м. Ірпінь по вул. Київській 81 — земельна ділянка оздоровчого призначення: код 06.01 «Для будівництва і обслуговування санаторно-оздоровчих закладів" (територія ОСН «Восток»), оскільки відповідно до ч.2. ст.24 ЗУ «Про регулювання містобудівної діяльності» забудова земельної ділянки здійснюється в межах її цільового призначення, встановленого відповідно до законодавства
  або
  забезпечити збереження цільового призначення земельної ділянки в м. Ірпінь по вул. Київській 81 відповідно до містобудівної документації вищого рівня (чинного Генерального плану м. Ірпінь) та обмежити її використання наступними видами діяльності відповідно до класифікації видів цільового призначення земель: 07.01 «Для будівництва та обслуговування об'єктів рекреаційного призначення» (це дитячі спортивні табори, дитячі туристичні станції, туристичні бази та бази відпочинку, пансіонати, об'єкти фізичної культури і спорту, будинків відпочинку, пансіонатів, об'єктів фізичної культури і спорту, туристичних баз, кемпінгів та інші аналогічні об'єкти), 07.02 «Для будівництва та обслуговування об'єктів фізичної культури і спорту», а також 07.05 для збереження та використання земель природно-заповідного фонду.

 4.  Обмежити поверховість будь-яких будинків (житлових службових і таке інше) земельної ділянки в м. Ірпінь по вул. Київській 81 поверховістю 3 поверхи або не більше 9 метрів, оскільки вона розміщена в межах зони садибної забудови поверховість будинків в межах якої не може перевищувати 3-х поверхів відповідно п. 6.1.31 ДБН Б.2.2-12:2018. А також це волевиявлення громади, яка мешкає навколо цієї земельної ділянки в садибних будинках і не бажають бачити поряд будинки вище 3-х поверхів.

 5. Забезпечити виконання вище зазначених рішень при розробці містобудівної документації, в тому числі при розробці детального плану території в м. Ірпінь по вул. Київській 81.

 6. Надати право керівному комітету ОСН «Восток», який сьогодні присутній у повному складі, використати висновки та рішення сьогоднішніх громадських слухань як пропозиції та зауваження при подальшому обговоренні ДПТ земельної ділянки колишнього табору «Восток» за адресою: вул. Київська 81

Рішеннь №3 Громадських слухань «Планування розвитку території ОСН «Восток»»

 1. Вилучити із ДПТ земельної ділянки по вул. Лисенка, 10 в м. Ірпінь розміщення багатоквартирного житлового будинку з вбудованими нежитловими приміщеннями.

 2. Врахувати дане рішення під час обговорення детального плану території земельної ділянки по вул. Лисенка, 10 в м. Ірпінь.

 

Протокол громадських слухань 16.05.2021 «Планування розвитку території ОСН «Восток»»

Обгрунтування та пояснення даних рішень можна дізнатися у протоколі даних громадських слухань

pdfПротокол Громадських слухань 16.05.2021 «Планування розвитку території ОСН «Восток»» 9.55 MB